×

Enerpor rozszerza współpracę z Koroną Kielce

Enerpor to firma z siedzibą w Kielcach. Zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych dla budownictwa oraz innych sektorów. W ofercie spółki, która swoje produkty kieruje do odbiorców w Polsce i Europie, znajduje się szeroka gama styropianów na fasady, dachy, podłogi oraz fundamenty.

– Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną. Nasze produkty, które są wykorzystywane do termomodernizacji budynków, przyczyniają się do generowania oszczędności energii i ograniczania emisji CO2, a tym samym działają na rzecz poprawy klimatu. Jednak w naszych działaniach ważne jest nie tylko dbanie o środowisko, ale także działania na rzecz lokalnej społeczności. Z Koroną Kielce jesteśmy od trzech lat. To klub, który zapisał się w historii miasta i regionu. Jesteśmy pewnie, że najlepsze cały czas przed nim i cieszymy się, że możemy wspierać zawodników i sztab szkoleniowych w realizacji wyznaczonych celów – powiedział Paweł Ławicki, Prezes Enerpor Sp. z o.o.

– Firma Enerpor zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z naszym klubem. To kolejny ważny sponsor, który w przeddzień rozpoczęcia rundy wiosennej okazał nam wsparcie – dodał Łukasz Jabłoński, Prezes Korona SA.

Z całą ofertą naszego sponsora można się zapoznać TUTAJ.

Firmie Enerpor dziękujemy za zaufanie i kontynuowanie współpracy w żółto-czerwonej ekipie!

Enerpor Sp. z o.o. | 25-620 Kielce, ul. Kolberga 11

NIP 9591493334 | KRS 0000041347 | REGON 292428591

ue